Juniorka KLH neuspěla ani v Plzni, kde podlehla místním indiánům 3:6

Napsal 04.10.2010 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - K dalšímu venkovnímu utkání zajížděli chomutovští junioři na horký led Plzně, kde potvrdili letošní mizérii na ledě soupeřů. Do vedení se dostali domácí po šesti minutách hry po střele Sedláčka. Na začátku 2. třetiny z trestného střílení zvýšil Mainer a po něm se trefil ještě Pacanda s Baxou. Hosté korigovali na 1:4 ve 36. minutě, když se trefil Csanyi. Ve 3. třetině si již Indiáni vítězství pohlídali a dovolili hostům jen zkorigovat výsledek utkání. Za hosty se trefil Hrabák a opět Csanyi, domácím pečetil výsledek Lev.
9.kolo po 4.10.2010
PLZ
6:3(1:0, 4:1, 1:2)
Plzeň
Mazanec - Hucl, Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullmann, Špaček, Váchal - Sedláček, Faschingbauer, Baxa, Erben, Pacanda, Šimandl, Hájek, Bernad, Blumentrit, Mainer, Vizinger, Němec, Lev
Příhoda - Kolář, Hučko, Žižka, Pinka, Hofmeister, Mála, Chlouba - Csanyi, Kůs, Heindl, Klouček, Kolčava, Korim, Bartejs, Hrabák, Kučera, Rutta, Ptáčník, Kunc

Chomutovští junioři zajížděli k dalšímu utkání NOEN extraligy juniorů na led západočeské Plzně, kde změřili své síly s místními indiány. Domácím se podařilo jít do vedení po 6. minutách hry kdy se prosadil Pavel Sedláček.

Ve 2. třetině zvyšoval z trestného střílení Petr Mainer, po něm na 3:0 Jan Baxa a ve 29. minutě již na 4:0 Tomáš Pacanda. Ve 36. minutě se podařilo hostům snížit po střela Karola Csányiho na 4:1. Ve 38. minutě však zastavil v rozletu hosty opět Jan Baxa a zvyšoval již na 5:1.

Ve 3. třetině domácí trochu polevili, když si byli vědomi svého náskoku z úvodních dvou třetin. Hostům se podařilo snížit až v 50. minutě po střele Radka Hrabáka. V 58. minutě ale domácí Jakub Lev svou brankou hostům sebral jakoukoli naději na případné zdramatizování koncovky tohoto zápasu. Hosté pak ještě v poslední minutě utkání upravili na konečných 3:6. Autorem branky byl Karol Csányi, který se trefil dnes podruhé.

Radek Kampf (Plzeň): Do utkání jsme vstoupili dobře, hráli jsme disciplinovaně, hráči plnili přesně to, co jsme po nich chtěli. Musím ale říct, že Chomutov hrál dobře. Hlavně v první třetině, která byla podle mě rozhodující pro vývoj zápasu. Neinkasovali jsme a naopak jsme ji vyhráli 1:0. To rozhodlo