Junioři uspěli v Havlíčkově Brodě a odvážejí si výhru 5:3

Napsal 23.10.2010 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Druhý zápas na Vysočině měli na programu junioři Chomutova. Po včerejší porážce od Dukly Jihlava se dnes juniorům dařilo. Odnesl to Havlíčkův Brod. Hosté šli v první třetině do dvoubrankového vedení, když se trefili Chlouba s Málou. Domácí třemi góly stav utkání otočili. Hosté se nezalekli a poslední třetinu ovládli 1:3. Branky hostů vstřelili Csányi, Hrabák a Chlouba. HC Rebel Havlíčkův Brod - KLH Chomutov 3:5.
17.kolo so 23.10.2010
HBR
3:5(0:2, 2:0, 1:3)
Havl.Brod
Pešek (Zvolánek) - Novotný "A", Hájek, Ambrož, Bancíř, Vác. Němec, Musil, Šplíchal, Richter - Varga, J. Milfait "C", Szilva, O. Doležal, Zdražil, P. Blažek, Havel, Ondráček "A", M. Novák, J. Doležal, Honza.
Příhoda (Okáč) - Pinka, Kalčava, M. Žižka, Bartejs, D. Žižka, Korim - Csanyi "C", Chlouba, Hrabák, Hofmeister, Mála, Heindl, Kučera, Klouček, Pesjak, Mužík, Ptáčník.

Hosté šli rychlé do vedení, když se v páté minutě trefili jak Roman Chlouba, tak i František Mála.

Domácí zareagovali nejlepším možným řešením a třemi góly za deset minut zápas otočili.

Hosté se zahanbyt nenechali a branky Csányho, Hranáka a Chlouby rozhodli o vítězství hostujícího Chomutova v poměru 2:5.