Junioři podruhé za sebou doma zvítězili, tentokrát nad Kometou Brno 2:1

Napsal 01.11.2008 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině se jako první prosadili domácí, v 11. minutě je poslal do vedení David Hauer. Ve vstřelení druhé branky jim zabraňoval svými zákroky hostující brankář Čiliak. I druhá třetina byla zcela v režii domácích, ale byli to paradoxně hosté, kteří v přesilové hře vyrovnali Tomášem Popolanským na 1:1. Ve třetí třetině, hlavně od její druhé poloviny se osmělili více i hosté. Svoje šance ale nevyužili a tak přišla chvíle pro domácí minutu před koncem. V přesilové hře vsítil druhou a rozhodující branku v čase 59:40 Jiří Bečvář.