Indiáni z Plzně podali v Chomutově výborný výkon, vezou si výhru 5:3

Napsal 05.09.2010 Helena Hadvičáková
C h o m u t o v - První zápas extraligy mladších dorostenců se odehrál na chomutovském stadiónu. Mladí Krušnohorci přivítali Indiány z Plzně. První minuty se lépe vyvedly hostům, kdy otevřeli stav zápasu. Chomutov ale našel po pár minutách sílu na to odpovědět. Do konce třetiny stačil srovnat na 1:1. Ve druhé dvacetiminutovce se však vedení opět ujali hosté z Plzně, když ve 22. minutě vsítil druhou branku Kristl. Následoval ho jeho kolega Synek, který navýšil skóre na 1:3. Chomutov se snažil, seč mu síly stačili, ale úspěšnější byl opět někdo z řad hostů. Tentokrát bylo ohlášeno jméno Uhlík. Chomutov se vzpamatoval těšně před koncem druhé třetiny, kdy našel skulinku Kaše. Stav utkání byl po dvou třetinách 2:4. Třetí třetina si ale na svého hrdinu počkala, gól padl až v 52. minutě, a to opět ze strany hostů. Tentokrát se u puku mihl Přikryl a mihl se jak nejlépe mohl. Chomutov odpověděl v 55. minutě. Poslední branku vsítil Kaše. A byl to opravdu poslední gól utkání. Indiáni si tedy odvezli zasloužené vítězství 5:3.
1.kolo ne 5.9.2010
3:5(1:1, 1:3, 1:1)
PLZ
Tichý, Lukeš - Cestr, Černý, Kosina, Mojžíš, Procházka, Vogl - Frajt, Kampf, Kaše, Klepl, Macháček, Strunz, Václavíček, Vlastník, Jager, Fencl.
Plzeň
Pacl, Kuneš - Andrlík, Holý, Synek, Němeček, Kohel, Šmíd, Tyr, Kaňák - Přikryl, Uhlík, Krliš, Polata, Beneš, Vlček, Kopta, Kristl, Opava, Švarc, Ryba, Kopta.

První zápas extraligy mladších dorostenců se odehrál na chomutovském stadiónu. Mladí Krušnohorci přivítali Indiány z Plzně. První minuty se lépe vyvedl hostům, kdy i oni otevřeli stav zápasu. Chomutov ale našel po pák minutách sílu na to odpovědět. Do konce třetiny stačil srovnat na optimálních 1:1. Ve druhé dvacetiminutovce se však vedení opět ujali hosté z Plzně, kdy ve 22 minutě vsítil druhou branku Kristl. Následoval ho jeho kolega Synek, který navýšil skóre na 1:3. Chomutov se snažil, seč mu síly stačili, ale úspěšnější byl opět někdo z řad hostů. Tentokrát bylo ohlášeno jméno Uhlík. Chomutov se vzpamatoval těšně před koncem druhé třetiny, kdy našel skulinku Kaše. Stav utkání byl po dvou třetinách 2:4. Třetí třetina si ale na svého hrdinu počkala, gól padl až v 52. minutě, a to opět ze strany hostů. Tentokrát se u puku mihl Přikryl a mihl se jak nejlépe mohl. Chomutov odpověděl v 55. minutě. Poslední branku vsítil Kaše. A byl to opravdu poslední gól utkání. Indiáni si tedy odvezli zasloužené vítězství 5:3.