Dorostenci Chomutova vzdorovali lídrovi z Plzně a nakonec prohráli po nájezdech 2:3

Napsal 23.10.2010 David Matula
C h o m u t o v - Dorostenci Chomutova tento víkend změřili síly s prvními dvěma celky tabulky. Včera podlehli na ledě pražské Sparty po nájezdech, aby o den později poměřili své síly s lídrem z Plzně. Vstup do utkání měli lepší domácí, ale na dobře chytajícího Karafiáta si nepřišli, stejně tak Indiáni na domácího Brabce. Druhou část hry začali Indiáni tak, jak se na první mužstvo tabulky sluší a patří, a zatlačili domácí. Brabec ovšem chytal výborně a položil tak základ k úspěšné třetině pro chomutovské barvy. Ty poslal do vedení v přesilové hře povedenou střelou Tverďák a o pár chvil později využil taktéž přesilovou hru Bauer. Ve třetí části Indiáni rychle srovnali krok, když se také v přesilových hrách trefili Mašek a Tichý. Poté hráli domácí několik přesilových her v řadě včetně dvouminutové hry pěti proti třem, avšak bez gólového vyjádření. Zápas tak dospěl do prodloužení a nakonec i k samostatným nájezdům. Ten rozhodující proměnil plzeňský Kubalík a zajistil tak svému týmu bod navíc.