DOROST - reportáž

Dorost zahájil trojboj vysokou výhrou v Třemošné, padly dva hattricky

Napsal 25.11.2021 Libor Kult
T ř e m o š n á / C h o m u t o v - Také ve čtvrtém listopadovém týdnu nakonec čeká na dorost Pirátů trojice zápasů ve třech dnech. Tím první byl duel 17. kola extraligové skupiny Západ na ledě Třemošné, kde svěřenci Kamila Koláčka s Angelem Krstevem nasázeli potřetí v sezóně dvouciferný počet gólů. Na kanonádě se hattrickem podíleli Samuel Stejskal a Adam Titlbach, Jaroslav Pospíšil zapsal čtyři kanadské body.
17.kolo čt 25.11.2021
TRM
1:11(1:3, 0:3, 0:5)
Třemošná
Oršulák (6.–7. a od 41. Smola) – Tolar, Štulc, J. Sochor, Hnát, Tran, Malý – Hašek, Uhlík, Horský, Živný, Čech, Buzinkay
Perůtka – Pašek, D. Svoboda, F. Hynek, Ibl, Dominik Badinka – Dautovský, Klobouček, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach, Mišovic, Daniel Badinka, L. Sochor

Třemošná
18. Živný (Tolar)
5. F. Hynek (Stejskal, Ibl), 10. Stejskal (F. Hynek), 11. Daniel Badinka (Mišovic), 24. Mišovic (Daniel Badinka), 27. Pospíšil (Daniel Badinka, Mišovic), 28. Stejskal (Dominik Badinka), 42. Titlbach (Pospíšil, Klobouček), 48. Titlbach (Klobouček, Pospíšil), 54. Pospíšil (Klobouček), 55. Stejskal (Dominik Badinka, Dautovský), 55. Titlbach

1:5
1:1
0:0
21:53
15
Jílek – Deja, Zimmermann

Už v polovině páté minuty otevřel skóre zápasu František Hynek, kterého střelecky napodobil téměř v polovině třetiny Samuel Stejskal. A jelikož chvíli na to se do statistik zápasu zapsal také Daniel Badinka, rázem vedli Piráti o tři góly - 0:3. O jediný zásah Třemošné se postaral v osmnácté minutě Pavel Buzinkay - 1:3.

Od druhé třetiny už navyšovali vedení pouze svěřenci Kamila Koláčka. Psala se čtyřiadvacátá minuta, když svou druhou trefu v utkání přidal Daniel Badinka - 1:4. Následně Chomutovští přidali dvě trefy během minuty a šesti vteřin. Nejprve se radoval Dominik Mišovic, jehož velmi rychle napodobil Samuel Stejskal, jenž určil průběžné skóre po čtyřiceti minutách - 1:6

Také do poslední periody vstoupili Piráti velmi dobře. Už po minutě a půl totiž přesně zamířil Adam Titlbach - 1:7. Na světelné tabuli svítil čas 47:58 a Adam Titlbach se v krátkém sledu zapsal podruhé mezí střelce zápasu - 1:8. Od poloviny čtyřiapadesáté minutě stačila Chomutovu minuta a deset vteřin k tomu, aby vsítili další tři góly. Celou situaci načal Jaroslav Pospíšil, po němž zkompletovali hattrick Samuel Stejkal a Adam Titlbach - 1:11.

Kamil Koláček (Piráti Chomutov): „Třemošná nastoupila v okleštěné sestavě a nám chvíli trvalo, než jsme se srovnali s tím, že musíme hrát naplno celý zápas. Udělali jsme trochu vítr v kabině, takže od druhé třetiny se náš přístup zlepšil a začali jsme být i produktivní. Výsledek pak hovoří za vše.“