DOROST - reportáž

Dorost se proti Třemošné znovu rozstřílel a vrátil se na vítěznou vlnu

Napsal 09.03.2019 Marek Douda
T ř e m o š n á / C h o m u t o v - Dorostenci Pirátů zamířili k dalšímu utkání na západ Čech, kde se v rámci 19. kola nadstavby ELIOD extraligy střetli s Třemošnou. Chomutovští si v průběhu klání vytvořili tříbrankový náskok, který domácí celek marně dotahoval, a nakonec obdržel o jednu branku více než při předešlém setkání. Ke konečnému skóre 6:2 se výrazně podílel Marcel Štefančík, který zaznamenal hattrick a na dva zásahy přihrál. Domácí celek bral čestný bod po nájezdech v nadstavbě.
N19 so 9.3.2019
TRM
2:6(0:2, 1:2, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Třemošná
Lokajíček – Trachta, Čarda, Bulka, Dolhý, Balák – Beníšek, Schindler, Kozlí, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Vlach, Kaiser, Albrecht
Šatný – Němec, Perný, Kovár, Pöschl – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Stefančík, Vostiňák, Kalčík, Ekrt

Třemošná
33. Steinbrücker (Schindler), 55. Schindler (Steinbrücker)
4. Štefančík, 18. Štefančík (Kulich, Němec), 33. Koblížek (Štefančík, Němec), 40. Štefančík (Svoboda), 58. Svoboda (Štefančík, Němec), 60. Němec (Iljuk)

Čarda – L. Koblížek oba 5 minut a do konce utkání

Chomutovští se v utkání poprvé prosadili ve čtvrté minutě, kdy Marcel Štefančík otevřel skóre – 0:1. Posléze pirátská posádka ustála dvě oslabení, po kterých se stejnojmenný střelec prosadil podruhé – 0:2.

V polovině střetnutí byly k vidění dva slepené góly, když na branku Lukáše Koblížka ze 33. minuty po třiceti sekundách odpověděl Milan Steinbrücker – 1:3. Shodně jako první, taktéž druhé dějství zakončili Piráti gólově, když Marcel Štefančík dovršil hattrick – 1:4.

Rovněž ve třetím dějství padaly branky na obou stranách. V 55. minutě využil hráč Třemošné Nicolas Schindler přesilovou hru, tři minuty poté Tadeáš Svoboda vrátil Chomutovu tříbrankový náskok. V samém závěru korigoval podobu výsledku Štěpán Němec – 2:6.

Následná nadstavba dospěla do nájezdové loterie, v níž si připsal rozhodující trefu Milan Steinbrücker – N 1:0.