Domácím generálka před playoff nevyšla, když podlehli Litvínovu 2:4

Napsal 20.02.2009 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Po opatrném začátku utkání se dostali do vedení hosté v 7. minutě po brance JAKUBA ŠRÁMKA. Když o minutu později zvyšoval na rozdíl dvou branek JOSEF ŘEHULKA, nevypadalo to s domácími mládežníky dobře. Naštěstí se potom utkání vyrovnalo, ale snížit se domácím nepodařilo. Do druhé třetiny Vstoupili lépe domácí, když ve 23. minutě snížil DANIEL LEHNERT. Hostům ale hned vzápětí vrátil dvoubrankové vedení BORIS REJŽEK. Nástup do třetí třetiny vyšel lépe hostům, po chybě obránců se ve 42. minutě prosadil JAROSLAV PrůŠA a zvýšil na rozdíl tří branek. Domácím se podařilo 10 vteřin před koncem utkání zkorigovat výsledek na 2:4 brankou LUKÁŠE TARAŠKY.