Chomutovští junioři podlehli na domácím ledě Znojemským Orlům 2:5

Napsal 22.11.2008 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - V první třetině byl vidět vyrovnaný, oboustranný hokej. Do vedení šli Hosté ze Znojma již po 12 vteřinách, prosadil se Adam Havlík. Domácí se však nevzdali a v 6. minutě dokázali brankou Karola Csanyie vyrovnat. Z první třetiny odcházeli jako vítězové hosté, když se ve 14. minutě prosadil opět Adam Havlík. Druhou třetinu ovládli hosté. Ačkoliv se domácí nevzdávali a bojovali, po brankách Horvátha, Trojana a Alexy vyhráli hosté i druhou třetinu, a sice 0:3. Ve třetí třetině se zápas již dohrával. Chomutovští sice dokázali brankou Bečváře snížit na 2:5, ale to bylo všechno, a tak se z vítězství radovali hosté ze Znojma.