Chomutovští junioři nedokázali na svém ledě vstřelit branku Znojmu a prohráli 0:2

Napsal 08.10.2010 David Matula
C h o m u t o v - Chomutovští junioři mají za sebou další kolo NOEN extraligy juniorů. Na svém ledě přivítali celek Znojma. Jako první šli do vedení hosté, když se mezi kruhy přesnou střelou prosadil Jarůšek. Domácí bojovali a nejblíže srovnání měl v přesilové hře Pinka, ale trefil jen tyč. Hostující náskok navýšil ve druhé třetině Videlka, který sám proti Příhodovi nezaváhal. Chomutovští bojovali a dokázali si vypracovat několik dobrých střeleckých příležitostí, avšak naráželi na výborného Kacetla v hostující brance. Ten nakonec kotouč za svá záda nepustil, a tak ve třetí třetině zaujala zejména bitka domácího Chlouby s hostujícím Hejlem, kterou domácí útočník s přehledem vyhrál, když svého soka svlékl do půli těla.
10.kolo pá 8.10.2010
0:2(0:1, 0:1, 0:0)
ZNO
Příhoda - Pinka, Bartejs, Rutta, Kolář, Žižka, Korim, Pištora - Csányi, Chlouba, Hrabák - Hofmeister, Kůs, Huško - Kunc, Mála, Heindl - Ptáčník, Lehnert, Mazánek
Znojmo
Kacetl - Opalek, Stehlík, Tichý, Latner, Šaur, Pospíšil, Srketič, Hejl, Bartoš, Jarůšek, Komínek, Kovalský, Videlka, Trojan, Piskoř, Novák, Podešva, Zika, Mikulášek, Pelikán

V zápase se lépe vedlo hostům a po vyhraných posledních dvou treninách si odvážení cenné tři body.