Chomutovští dorostenci zvítězili nad Šumperkem 3:1. Hattrickem se blýskl Filip Hanták.

Napsal 25.10.2008 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Lépe do utkání vstoupili chomutovští dorostenci, kteří si hned od první buly vytvořili několik šancí. Svou snahu korunovali ve 4. minutě brankou Filipa Hantáka. Hosté vyrovnali v přesilové hře na začátku 12. minuty dorážkou Jakuba Tomici. Účet první třetiny završil svou dnešní druhou brankou v přesilové hře opět Filip Hanták. Ve druhé třetině gól nepadl, i když k němu měli blíže domácí hokejisté. Největší příležitost na vyrovnání měli hosté při vyloučení domácího Chytrého na 4 minuty. Vyrovnat se jim však nepodařilo a byli to naopak domácí, kteří necelé dvě minuty před koncem potvrdili Filipem Hantákem své vítězství.
16.kolo so 25.10.2008
3:1(2:1, 0:0, 1:0)
SUM
Příhoda (Matoušek) - Havel, Andres, Kolář, Škrdle, Čížek, Fiala, Nedomlel - Ptáčník,Mazánek, Wszolek -Megela, Tuček, Lehnert - Hučko, Hanták, Bauer - Hrabák, Taraška, Chytrý - Klouček
Šumperk
Zelenka(Hradil) - Drábek, Fořt, Štefan, Soos, Navrátil, Gewiese, Kašpar - Prokopec, Pezda, Holinka, Vachutka, Tomiga J., Tomiga S., Drtil, Kovář, Šenk, Řehák, Bartoš

Lépe do utkání vstoupili chomutovští dorostenci, kteří si hned od první buly vytvořili několik šancí. Svou snahu korunovali ve 4. minutě brankou Filipa Hantáka. Hosté vyrovnali v přesilové hře na začátku 12. minuty dorážkou Jakuba Tomici. Účet první třetiny završil svou dnešní druhou brankou v přesilové hře opět Filip Hanták. Ve druhé třetině gól nepadl, i když k němu měli blíže domácí hokejisté.Ani hosté se však nechtěli smířit s tím, že prohrávají o jednu branku, ale na dobře chytajícího domácího gólmana Příhodu ani jednou nevyzráli. Třetí třetina byla také velmi vyrovnaná, domácí se snažili neudělat chybu a spoléhali spíše jen na rychlé protiútoky ze kterých dokázali zaměstnat Zelenku v brance hostí. Největší příležitost na vyrovnání měli šumperští při vyloučení domácího Chytrého, který za vysokou hůl a následnému krvavemu zranění dostal 4 minuty. Vyrovnat se jim však nepodařilo a byli to naopak domácí, kteří hattrickem Filipa Hantáka završili své zasloužené vítězství.