Chomutov v pohledném utkání nestačil na hokejisty Zlína a prohrál 4:5

Napsal 10.10.2008 David Matula
C h o m u t o v - Juniorská extraliga pokračovala dalšími zápasy a do Chomutova přijel celek Zlína. Hosté byli v první třetině lepším týmem a zaslouženě vyhráli první třetinu 1:3. Od druhé třetiny však převzali iniciativu domácí a srovnali na 3:3. Ovšem čtvrtou branku vstřelili opět hosté ze Zlína. Na začátku třetí třetiny srovnal na 4:4 Bečvář ve dvojnásobné početní výhodě, poté Chlouba a Heindl trefili jen tyč a z ojedinělé akce hostí ve třetí třetině vstřelil vítěznou branku Vlach. Bílomodří již nedokázali srovnat ani v závěrečné powerplay.