Ani hattrick útočníka Hrabáka na body v Třinci nestačil, dorostenci podlehli o gól

Napsal 10.10.2008 David Nováček
C h o m u t o v - V třinceké Werk aréně vedli domácí hokejisté již v 7. minutě utkání 3:1 a schylovalo se k chomutovskému debaklu. Jenže Severočeši, zřejmě unavení dlouhou cestou, sice prospali začátek, pak ovšem zapnuli na větší obrátky a postupně vyrovnali hru. Nebezpečná byla zejména sparťanská posila Radek Hrabák. Jenže ani jeho tři úspěšné zásahy a čistý hattrick na body nakonec nestačily. Hosté se v závěru snažili o vyrovnání, ale tentokrát utkání do prodloužení nedovedli. Přestože na severu Moravy předvedli kvalitní výkon, podlehli Třinci 3:4.