Piráti porazili mistra z Pardubic po nájezdech a připisují si první dva body

Napsal 18.09.2012 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - Po prvním domácím zápase, který Piráti hráli proti vicemistrovi extraligy z Brna, zajížděli svěřenci Jiřího Doležala na východ republiky, konkrétně na mistrovský led Pardubic. Ačkoliv modrobílí po třech minutách prohrávali, dokázali ještě v první třetině vyrovnat. Druhá třetina se Pirátům povedla o mnoho lépe a když na jejím konci svítil stav 1:3, leckdo si myslel, že má Chomutov vyhráno. Domácí se ale nevzdali, dokázali ve třetí třetině vyrovnat a utkání nakonec dospělo do prodloužení a nakonec i k samostatným nájezdům. Ty zvládli lépe hráči nováčka z Chomutova a připisují si první dva body do tabulky.