Videoreportáže

„V obou případech jsem se v podstatě jen bránil,“ popisoval Marek Hovorka své potyčky

Napsal 27.10.2014 Roman Jüngling, Libor Kult
C h o m u t o v - Zažil hodně zvláštní utkání. Přestože je zatím nejproduktivnějším Pirátem základní části, proti Benátkám nad Jizerou se Marek Hovorka střelecky ani bodově neprosadil. Vše si „vynahradil“ v průběhu druhé třetiny, kdy se dvakrát krátce po sobě pral. Ve 29. minutě zkrotil Víta Jonáka a vyfasoval trest na dvě plus dvě minuty za hrubost. Téměř ihned po návratu se situace opakovala, jen soupeřem slovenského útočníka v barvách Pirátů byl Ján Niko. Piráti si v nervózním utkání připsali vítězství 6:1, Marek Hovorka po dohodě s trenéry sledoval velkou část závěrečného dějství z pirátské kabiny, protože nikdo nechtěl riskovat třetí potyčku a případný ještě vyšší trest s možností zastavení činnosti pro derby s Ústím nad Labem.