Videoreportáže

„Původní záměr byl přihrát na střelu z první,“ usmíval se Ondřej Buchtela po prvním gólu v extralize

Napsal 20.01.2019 Roman Jüngling, Libor Kult
C h o m u t o v - Ve 37. kole Tipsport extraligy strávil na ledě nejméně času ze všech Pirátů, přesto toho stihl Ondřej Buchtela poměrně dost. Ice-time mladého obránce se v Karlových Varech postupně zvyšoval z nuly v úvodním dějství přes téměř dvě minuty v prostřední třetině, až se zastavil na šesti minutách a dvaceti vteřinách. Za tu dobu ústecký rodák čtyřikrát vystřelil, což bylo společně s Jurajem Valachem a Petrem Koblasou nejvíc v celém týmu, a ve 46. minutě svým prvním extraligovým bod nastartoval obrat, když sám vyrovnal na 1:1. Památku v podobě puku mu zajistil nejzkušenější parťák Radek Duda.