Příprava: Chomutov - Lausitzer Füchse 17:30

Piráti získali urostlého obránce, ze Znojma přichází mladý Jakub Stehlík

Piráti získali urostlého obránce, ze Znojma přichází mladý Jakub Stehlík
24.1.2013, Tisková zpráva

C h o m u t o v - V závěrečném měsíci přestupního termínu doplnili kádr Pirátů tři útočníci, nyní přichází posila do defenzivy. První extraligové starty si v chomutovském dresu připíše vysoký obránce Jakub Stehlík, který v letošní sezóně nastupoval za Znojmo v rakouské nejvyšší soutěži Erste Bank Eishockey Liga, v níž jednadvacetiletý vysoký bek zaznamenal ve 45 startech jeden přesný zásah, tři asistence a bilanci účasti na ledě +6. Jakub Stehlík poprvé nastoupí v neděli proti Třinci.

Urostlý obránce Stehlík
Jakub Stehlík měří 190cm a váží 87kg. Své fyzické přednosti uplatňoval v rakouské EBEL.

Odchovanec Orlů působil v elitní lize našich jižních sousedů druhým rokem, ve znojemském premiérovém ročníku v EBEL si připsal tři trefy a šest finálních přihrávek ve 46 duelech, čímž pomohl jihomoravskému souboru k postupu do čtvrtfinále.

V play-off naskočil Jakub Stehlík do čtyř klání a nebodoval. Seniorský hokej okusil juniorský mistr z roku 2011 poprvé během sezóny 2010/2011, na jejímž konci se radoval z českého titulu v nejstarší mládežnické kategorii.

Nová akvizice Pirátů tehdy naskočila do deseti střetnutí základní části první ligy, premiérový bod ve formě asistence však zaznamenala až ve vyřazovacích bojích.

„Jakub Stehlík je perspektivní mladý obránce, který své fyzické přednosti dokázal uplatnit v EBEL lize. V pátek odehraje poslední utkání za Znojmo a nejpozději při nedělním rozbruslení se připojí k našemu týmu,” řekl sportovní manažer Leo Gudas.

 
Podobné články
V tento den před lety

 
 
Aktuálně na webu
úterý 19.8.2014

Piráti vyzvou Lišky, do Chomutova míří německý celek z Weisswaßeru

C h o m u t o v - Dne 20. srpna 2014 odehrají Piráti utkání proti týmu Lausitzer Füchse. Do zápasu nastoupí několik členů širšího kádru a...

úterý 19.8.2014

„Měl jsem nějaké nabídky, ale chtěl jsem do Chomutova“ říká Tomas Sinisalo

V následujících dnech se na trénincích a v zápasech Pirátů objeví jeden nový hráč. Na zkoušku totiž přichází finský útočník Tomas Sinisalo,...

sobota 16.8.2014

Piráti ve svém posledním utkání na turnaji ve Zvolenu těsně podlehli Brašovu

Zvolen/Chomutov – Piráti Chomutov ve svém třetím a závěrečném vystoupení na turnaji Memoriálu Pavla Zábojníka nestačili na rumunského...

 
 
Kluby 1. ligy
Piráti na Twitteru
 
 

© 2003-2014 Oficiální web Pirátů Chomutov & eSports.cz, s.r.o. & Design: SOPKO ADVERTISING, s.r.o.  |  RSS