1. liga - 50. kolo: Chomutov - Motor ČB od 17:30 ELIOD ELMD - nadstavba A - 12. kolo: Hradec Králové - Chomutov 3:2pp

Piráti získali urostlého obránce, ze Znojma přichází mladý Jakub Stehlík

Piráti získali urostlého obránce, ze Znojma přichází mladý Jakub Stehlík
24.1.2013, Tisková zpráva

C h o m u t o v - V závěrečném měsíci přestupního termínu doplnili kádr Pirátů tři útočníci, nyní přichází posila do defenzivy. První extraligové starty si v chomutovském dresu připíše vysoký obránce Jakub Stehlík, který v letošní sezóně nastupoval za Znojmo v rakouské nejvyšší soutěži Erste Bank Eishockey Liga, v níž jednadvacetiletý vysoký bek zaznamenal ve 45 startech jeden přesný zásah, tři asistence a bilanci účasti na ledě +6. Jakub Stehlík poprvé nastoupí v neděli proti Třinci.

Urostlý obránce Stehlík
Jakub Stehlík měří 190cm a váží 87kg. Své fyzické přednosti uplatňoval v rakouské EBEL.

Odchovanec Orlů působil v elitní lize našich jižních sousedů druhým rokem, ve znojemském premiérovém ročníku v EBEL si připsal tři trefy a šest finálních přihrávek ve 46 duelech, čímž pomohl jihomoravskému souboru k postupu do čtvrtfinále.

V play-off naskočil Jakub Stehlík do čtyř klání a nebodoval. Seniorský hokej okusil juniorský mistr z roku 2011 poprvé během sezóny 2010/2011, na jejímž konci se radoval z českého titulu v nejstarší mládežnické kategorii.

Nová akvizice Pirátů tehdy naskočila do deseti střetnutí základní části první ligy, premiérový bod ve formě asistence však zaznamenala až ve vyřazovacích bojích.

„Jakub Stehlík je perspektivní mladý obránce, který své fyzické přednosti dokázal uplatnit v EBEL lize. V pátek odehraje poslední utkání za Znojmo a nejpozději při nedělním rozbruslení se připojí k našemu týmu,” řekl sportovní manažer Leo Gudas.

 
Podobné články
V tento den před lety
 
 
Aktuálně na webu
pátek 30.1.2015

Kromě Boba a Bobka dorazí do SD Arény také hokejisté Českých Budějovic

C h o m u t o v - V sobotu 31. ledna čeká na chomutovské Piráty těžký soupeř. Do SD Arény dorazí ČEZ Motor České Budějovice a nebude to...

pátek 30.1.2015

Mladší dorostenci padli s Hradcem Králové až v prodloužení

H r. K r á l o v é / C h o m u t o v - V rámci nadstavby zamířili mladší dorostenci Pirátů do Hradce Králové. S místním týmem sváděli...

pátek 30.1.2015

Piráti vyrazili do školy, na ZŠ Hornická předávali pololetní vysvědčení na druhém stupni

C h o m u t o v - Nejen žáci základních škol mají za sebou první polovinu školního roku. Poslední lednový čtvrtek převzali v drtivě většině...

 
 
Kluby 1. ligy
Piráti na Twitteru
 
 

© 2003-2015 Oficiální web Pirátů Chomutov & eSports.cz, s.r.o. & Design: SOPKO ADVERTISING, s.r.o.  |  RSS