Videoreportáže

Piráti slaví druhou výhru za dva body, v nájezdech přetlačili Kuopio

Napsal 31.08.2013 Klub
C h o m u t o v - Piráti vyzvali v šestém utkání European Trophy na ledě domovské SD ARÉNY finský tým KalPa Koupio. Bitva v mnohém připomínala souboj s Vídní, neboť diváci znovu viděli divokou přestřelku. Hosty poslal dvakrát do vedení Kasperi Kapanen, mezi níž se trefil poprvé v chomutovském dresu André Lakos. Ve druhém dějství předvedli Piráti obrat, díky dvěma zásahům Tomáše Divíška s trefě Jozefa Baleje otočili skóre z 1:2 na 4:2. Ještě do druhé přestávky však vyrovnali Jasse Ikonen a Janne Kolehmainen. Další zvrat dokonal ve třetí části hry Jyri Junnila, do prodloužení poslal střetnutí v 51. minutě Marek Sikora. Nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ten vítězný proměnil stejně jako před rokem ve Skandinávii Lukáš Pulpán.