Videoreportáže

Moment utkání: Vyrovnání Jaroslava Svobody 39 vteřin před koncem normální hrací doby

Napsal 31.03.2014 Roman Jüngling, Libor Kult
C h o m u t o v - Piráti svedli ve třetím kole baráže vyrovnaný souboj s vítězem první ligy z Mladé Boleslavi. Dlouho to vypadalo, že všechny body si odveze Bruslařský klub, ale v poslední minutě si Jaroslav Svoboda vyměnil puk s Lukášem Pulpánem a v čase 59:21 přesnou ranou překonal Michala Valenta, jenž přes clonícího Ľuboše Bartečka nic neviděl. Zkušený útočník poslal duel do prodloužení, v němž Piráti poprvé v sezóně a na jedenáctý pokus vybojovali druhý bod zásluhou trefy Lukáše Pulpána. Jaroslav Svoboda vyslal v utkání na branku Středočechů dvě střely, jedna z nich našla cíl a přispěla k udržení barážové neporazitelnosti.