Mladežnický hokej

Dorostenci už mají za sebou první přípravné utkání

Napsal 29.07.2006 Martin Bocian, Martin Pašek
C h o m u t o v – Čas plyne jako voda, jsou to již dva týdny, co dorostenci poprvé vyjeli na led. Pozvolna tak nastalo období přípravných zápasů, v nichž by hráči měli zúročit všechny své dovednosti. Každý z nich bojuje o místo v sestavě, do začátku ligy zůstanou jen ti nejzdatnější, a tak o motivaci mají postaráno. V prvním testu podlehlo mužstvo v pátek na ledě jednoho z favoritů letošního ročníku dorostenecké ligy BK Mladá Boleslav 1:4. O jediný gól se postaral na konci druhé třetiny Petr Sanko.
přípravné utkání - pátek 28. 7. 2006 – 18:00
BK Mladá Boleslav - KLH Chomutov 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Branka Chomutova: 37. Sanko.

Dorostenci nastoupili v prvním přípravném zápase na ledě mladoboleslavských Bruslařů, kteří v loňské sezóně skončili v ligové tabulce těsně před naším týmem. I přes samotný úvod sezóny se hrál poměrně líbivý a bojovný hokej s množstvím šancí na obou stranách. O něco více příležitostí si přece jen vytvořili zkušenější domácí a díky přesnějšímu zakončování svých útočných akcí si, i přes výborný výkon obou našich brankářů, nakonec v posledních deseti minutách zajistili vítězství.