Mladežnický hokej

Dorost rozhodl zápas proti Lounům až třemi góly v závěru

Napsal 01.02.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v - 23. kolo krajského přeboru dorostu svedlo mezi sebe hokejisty KLH Chomutov a HC Slovan Louny. První třetina příliš pohlednou hru nenabídla. Domácí měli převahu, kterou ovšem nedokázali gólově vyjádřit. Po přestávce se v rozmezí tří minut trefili Bečvář a Šulta poslali svůj tým do dvoubrankového vedení. V polovině zápasu však hostující Dinka z trestného střílení snížil na 2:1. Ve 45. minutě se stejnému hráči podařilo po další sólové akci vyrovnat. V závěru se ale chomutovští do svého soupeře zakousli a přesná rána Kaplana znamenala vedení 3:2. O další dvě branky se postaral Martin Španěl, když nejprve se štěstím dotlačil kotouč do sítě a následně přetavil v pátou branku krásný pas od Palubjaka.