Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorost podruhé za sebou nestačil na Karlovy Vary a prohrál opět o jednu branku

Napsal 02.02.2017 Martin Penker
C h o m u t o v - V rámci třináctého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu zavítali Piráti na led karlovarské Energie. Piráti vstoupili do utkání velmi dobře a po první třetině vedli 0:2 zásluhou Guta a Šafránka. Ve druhé třetině sice Karlovy Vary vyrovnaly, ale pět minut před přestávkou opět vrátil vedení svému týmu Vrhel. Piráti tak vedli po dvou třetinách 2:3. Vary to ale ve třetí třetině nevzdaly a nakonec ještě zápas otočily na svou stranu. Piráti tak po dobře rozehraném utkání si nakonec neodvážejí žádný bod za prohru 4:3.